قیمت گیربکس صنعتی دست دوم

گیربکس صنعتی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

قیمت گیربکس صنعتی دست دوم

اگر نگاهی به تمامی واحدهای صنعتی فعال بیندازید، متوجه خواهید شد که همه آن ها به طور وسیعی به گیربکس های صنعتی نیاز دارند. در یک واحد صنعتی باید انتقال نیرو به دستگاه های مصرف کننده با بالاترین کیفیت ممکن انجام شود که این کار توسط گیربکس صنعتی اتفاق خواهد افتاد.

با توجه با اینکه فروش گیربکس صنعتی به صورت نو ممکن است گران باشد، فروش گیربکس های دسته دوم نیز آغاز شده که می توان با کمک آن از بهترین قیمت ها در این زمینه بهره‌مند شد. در ادامه به بررسی بیشتر این قطعه مهم و حیاتی و شرایط قیمتی آن خواهیم پرداخت.

گیربکس کوپلینگ

ویژگی های گیربکس صنعتی باکیفیت

به طور کلی برای تهیه و خرید گیربکس صنعتی باید عوامل مختلفی را بررسی کنید. یکی از مهمترین عوامل در این بخش، کیفیت کالا است که باید به صورت ویژه و دقیق بررسی شود. در همین راستا ویژگی های یک دستگاه باکیفیت را بیان می کنیم تا بررسی آن به چیزی که دوست دارید برسید.

کیفیت این وسیله به صورت مستقیم به قطعاتی که در آن به کار رفته است بستگی دارد. در واقع وجود قطعات سالم و باکیفیت باعث می شود تا گیربکس نیز از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار باشد. با نگاهی کلی به گیربکس دست دوم می توان به تمامی این موارد پی برد.

در داخل گیربکس قطعات مختلفی مثل یاتاقان، کاسه نمد، شفت های ورودی و خروجی و در نهایت چرخ دنده ها وجود دارند که هر کدام از آن ها ارزش بالایی دارند. در صورتی که هر کدام از این قطعات با اختلال مواجه شوند، نتیجه کار بسیار خطرناک خواهد شد.

اگر شما قصد دارید که گیربکس صنعتی را به صورت دست دوم خریداری کنید در مرحله اول باید سالم بودن تمامی قطعات را چک کنید و بعد از آن تصمیم خود را بگیرید. امروزه بخش زیادی از کسانی که به دنبال خرید گیربکس هستند، به دلیل اینکه قیمت را پایین‌تر بیاورند به سراغ محصولات دست دوم خواهند رفت.

نکات مهم در هنگام خرید گیربکس دست دوم

به صورت کلی خرید به صورت نو و دسته دوم با هم تفاوت های بسیار زیادی دارد. از همین رو شما باید عوامل مختلف در این زمینه را بررسی کنید و سپس برای انجام یک خرید داوطلب شوید. زمانی که شما گیربکس را به صورت نو خریداری می کنید، قطعات آن به صورت دست نخورده باقی مانده اند.

گیربکس فلندر

در چنین شرایطی همه قطعات در بالاترین کیفیت ممکن قرار دارند و به راحتی کار خواهند کرد. در شرایط خرید دست دوم اینگونه نیست و باید قطعات به صورت حرفه ای چک شوند.

معمولا در چنین شرایطی فروشنده مهلت تست به خریدار می دهد تا از کیفیت و سلامت گیربکس اطمینان لازم را حاصل کند. در نهایت این شما هستید که با انجام تمامی بررسی های لازم برای خرید یا عدم خرید این کالا تصمیم خواهید گرفت.

با توجه به مواردی که به شما گفته شد، همواره سعی کنید که از تمامی مهارت های خود در هنگام خرید استفاده کنید. یکی از قطعاتی که حتما باید در هنگام خرید بررسی شوند چرخ دنده ها هستند. در بسیاری از موارد یک یا چند دندانه چرخ دنده ها شکسته می شود که به همین علت عملکرد دستگاه دچار اختلال خواهد شد.

برای همین باید در هنگام خرید گیربکس سلامت تک تک قطعات نظیر چرخ دنده ها بررسی شود تا دستگاه با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار بگیرد. در صورتی که گیربکس مدنظر شما خرابی های جزئی داشت، بهتر است که این خرابی ها را تعمیر کنید و از آن بهره ببرید.

به یاد داشته باشید که اختلاق قیمت بین دستگاه نو و دست دوم بسیار زیاد است و اگر می خواهید با قیمت پایین این دستگاه را داشته باشید، چاره ای جز این نخواهید داشت. در آخر این شما هستید که باید وضعیت شخصی خود را بررسی کنید سپس بر اساس آن بهترین تصمیم ممکن را برای خود بگیرید.

گیربکس SEW

نتیجه گیری برای خرید گیربکس صنعتی دست دوم

برای خرید یک گیربکس دست دوم باید احتیاط بیشتری نسبت به خرید وسیله نو داشته باشید. علت این موضوع هم کاملا مشخص است و به سلامت دستگاه مرتبط می شود. با این حال جای نگرانی وجود ندارد چون بسیاری از شرکت های معتبر گیربکس دست دوم را به صورت تضمینی به شما تحویل می دهند.

از آنجایی که تحویل به صورت تضمینی است، در صورت بروز مشکل فروشنده به شما پاسخگو خواهد بود. در واقع قبل از اینکه محصول نهایی به دست شما برسد، تمامی قطعات داخل آن چک می شود تا اگر مساله ی در آن ها است رفع شود. امیدواریم که با کمک مطالبی که گفت شد، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره
1
مشاوره واتساپ
سلام👋
چطور میتونم کمکتان کنم ؟