برندها

گیربکس و کوپلینگ
گیربکس و کوپلینگ

گیربکس و کوپلینگ

_

گیربکس در طیف وسیعی از زمینه های صنعتی استفاده می شود. به لطف استفاده از گیربکس ها ، می توان از یک نیروی چرخشی کوچک برای تولید نیروی چرخش بسیار بیشتر استفاده کرد و سرعت کم چرخش را نیز تسریع کرد. در بسیاری از صنایع ، جعبه دنده ، تجهیزاتی است که نیروی مکانیکی را منتقل می کند ، یک قطعه اساسی است

ابزار دقیق

_

ما نگاهی می اندازیم به برخی از ابزارهای دقیق مورد استفاده در طراحی و ساخت بسیاری از این محصولات. این ابزارها به طور معمول در کارخانه ها یا آزمایشگاه ها برای اندازه گیری ، اصلاح و دستکاری مواد به محصول نهایی استفاده می شوند.

ابزار دقیق
ابزار دقیق
هیدرولیک و پنوماتیک
هیدرولیک و پنوماتیک

هیدرولیک و پنوماتیک

_

علاوه بر صنعت خودرو ، بخش صنعت هیدرولیک و پنوماتیک یکی از مشهورترین مناطق برای استفاده از فرآیند برش است. سطوح بهینه شده عملکردی از دقت بالای اجزا اطمینان می دهند. صرف نظر از اینکه شما به یک طرح افقی یا عمودی نیاز دارید ، خواه سناریوهایی با قطر کوچک یا بزرگ داشته باشید ، ما محصول مناسبی را برای نیازهای شخصی شما ارائه می دهیم.

ابزار دقیق

_

کمپرسورهای هوا به دلیل قابلیت ارائه انعطاف پذیری ، ایمنی و هزینه نگهداری پایین نسبت به توان الکتریکی و هیدرولیکی دارای برتری هستند. کمپرسورهای هوا در مقایسه با سیستم های الکتریکی و هیدرولیکی به قطعات متحرک کمتری نیاز دارند. با این حال ، کمپرسورهای هوا به هوای تأمین شده نیاز به درمان ویژه ای دارند ، زیرا هرگونه آلودگی در هوا می تواند به لوله های تأمین کننده آسیب برساند و منجر به خوردگی در نشتی شود و در نهایت منجر به خروجی برق شود. کمپرسورهای هوا سه نوع اصلی هستند که از کمپرسورهای هوا دوار ، رفت و برگشتی و گریز از مرکز استفاده می کنند و نحوه فشرده سازی هوا را از یکدیگر متمایز می کنند.

کمپرسور
کمپرسور

دریافت مشاوره

کارشناسان گروه صنعتی اشناب در کمترین زمات پاسخ گوی شما می باشند.

دریافت مشاوره
1
مشاوره واتساپ
سلام👋
چطور میتونم کمکتان کنم ؟