گیربکس و کوپلینگ

گیربکس و کوپلینگ

شرکت اشتاب آماده ارائه همه این محصولات است ، بنابراین برای سفارش هر یک از گیربکس ها و کوپلینگ ها با ما تماس بگیرید.

گیربکس فلندر

در اینجا راه حل واحد دنده مناسب را برای هرگونه نیاز پیدا خواهید کرد. ما از سیستم استاندارد مدولار یا به عنوان راه حل کاربردی کامل ، واحدهای دنده ای مارپیچی و سیاره ای را به شما ارائه می دهیم. بزرگترین نمونه کارها از کوپل های صنعتی در دنیا راه حل های الاستیک ، بسیار الاستیک ، سخت پیچشی ، هیدرودینامیکی ، بدون واکنش و همچنین اتصالات ریلی را ارائه می دهد.

گیربکس و کوپلینگ
گیربکس و کوپلینگ

گیربکس SEW

در اینجا می توانید همه مواردی را که باید درباره آخرین راه حل های اتوماسیون درایو بدانید پیدا کنید. از موتورهای دنده ای و چرخ دنده های سنگین صنعتی گرفته تا الکترونیک ، نرم افزار و سیستم های اتوماسیون مبتنی بر درایو ، ما راه حل های محرک خود را متناسب با نیازهای برنامه های شما تنظیم می کنیم.

گیربکس SEW
کاربرهای گیربکس SEW

گیربکس بونفیلیولی Bonfiglioli

واحدهای دنده ای با زاویه راست ، واحدهای دنده ای در خط و چرخ دنده های موازی شافت.

گیربکس بونفیلیولی Bonfiglioli
گیربکس بونفیلیولی

گیربکس روسی

گیربکس های دنده ای ، موتور دنده ای و موتورهای الکتریکی همه کاره هستند زیرا می توانند در چندین بخش و در برنامه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند و همیشه در هر شرایطی بسیار قابل اعتماد و کارا باشند.

گیربکس روسی
گیربکس روسی

گیربکس Rollstar

جعبه دنده های سیاره ای Rollstar درایوهایی با صرفه جویی در فضا برای گشتاورهای بالا در وزن کم و حداقل ابعاد هستند. ساخته شده بر اساس مدولار و با نسبت های مختلف تقریباً برای هر اندازه طراحی ، بنابراین تقریباً امکانات بی نهایت ترکیبی است که می تواند نسبت گیربکس مورد نظر مشتری را تحقق بخشد.

Rollstar
Rollstar

موتور گیربکس َABB

ABB برای کمک به هر صنعت و برنامه ای به سطوح جدیدی از کارایی و صرفه جویی در انرژی حتی در سخت ترین شرایط کمک می کند. با ترکیب بهترین مواد موجود با فناوری برتر ، موتورهای الکتریکی و ژنراتورها به گونه ای طراحی شده اند که صرف نظر از چالش فرآیند یا کاربرد ، به طور قابل اعتماد کار کنند و هزینه های چرخه عمر کمی دارند.

گیربکس ABB
موتور گیربکس ABB
دریافت مشاوره
1
مشاوره واتساپ
سلام👋
چطور میتونم کمکتان کنم ؟